FotoKamiński

FotoKamiński
Link nie działa/spam ?
Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!

Dane firmy:

  • Tytuł: FotoKamiński
  • URL: www.fotokaminski.com
  • Kliknięć: 186
  • Wyświetleń: 54
  • CTR: 344.44%
  • Ulica: Kazimierza Wlkp
  • Miasto: Gniezno
  • Województwo: wielkopolskie
  • Telefon GSM: 666 208 113
  • E-mail: foto@fotokaminski.com

Opis firmy

Ślub, to jeden z tych dni, które są dla nas najważniejsze, oraz najdłużej zapadają nam w pamięci. Fotografie z tego wspaniałego dnia są natomiast jedną z najlepszych form przypomnienia o tych cudownych chwilach. Ja natomiast swoim poświęceniem i pasją staram się uwiecznić najważniejsze i najpiękniejsze momenty, aby po latach łza zakręciła się w Waszych oczach z radości wspomnień. Dane kontaktowe oraz szczegółowa oferta znajduje się na mojej stronie internetowej. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Sebastian Kamiński

Lokalizacja firmy na mapie:

Podoba cię się ta strona? Zamieść link na swojej stronie www.fotokaminski.com:

FotoKamiński

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny netsprint 6 Odwiedziny googlebot 27

Ocena firmy:

  • Rekomendacja Katalogu Fotograficznego - jak uzyskać rekomendacje?.

    • Currently 0.00/10

    Ocena: 0.0/10


  • Oceny użytkowników

  • Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Fotografia ślubna »

    Fotografia pozwala uwiecznić wyjątkowe chwile w życiu każdego człowieka, a także te całkiem zwyczajne, które po latach przywołują wspomnienia. Posiada ona wartość, która sięga dużo dalej poza koszty jej wykonania, pozostaje przez lata, a nawet pokolenia. Szczególnym dniem w życiu każdego człowieka jest dzień ślubu. Fotografia ślubna to dla fotografa prawdziwe wyzwanie. Nie można przegapić ani jednej wzruszającej chwili, tej która już nigdy się nie powtórzy. Oglądane po latach, w kolejną rocznicę tego wydarzenia, zdjęcia ślubne wywołują wzruszenie, pozwalają "przenieść się w czasie". Plenerowe sesje ślubne to także nie lada wyzwanie. Zwłaszcza gdy Młoda Para decyduje się na wyprawę w wysokie Tatry, by ich zdjęcia ślubne wzbudzały nie tylko zachwyt, ale i nutę zazdrości wśród znajomych i rodziny.

    Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
  • Fotografia ślubna lubuskie »

    Szukasz kreatywnego fotografa, który w niebanalny sposób uwieczni Wasz ślub? Chcesz szalonej sesji plenerowej którą będą zazdrościć Ci znajomi? A może wolisz romantyczne fotografie ślubne? Idealnie trafiliście.Zdjęcia ślubne powinny ukazywać prawdziwe emocje, radość, wzruszenie oraz ulotność chwili jaka towarzyszy Wam w tym szczególnym Dniu. Wyjątkowa i niepowtarzalna fotografia z pewnością będzie wspaniałą pamiątką na całe życie. Wyobraź sobie jak za 10 lat będziecie razem spoglądać na zdjęcia. Fajnie by było zobaczyć siebie, w niecodziennych ujęciach. Niepowtarzalny efekt i wysoka jakość usługi świadczy o profesjonalnym i indywidualnym zaangażowaniu w tej jeden najważniejszy dzień.Chcesz obejrzeć moje portfolio.

    Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
  • A Perfect Image Studio »

    Na pierwszych zajęciach z fotografii usłyszałem słowa, które stały się dla mnie mottem towarzyszącym podczas całej mojej przygody z fotografią: „Zdjęcia robi się nie aparatem, ale głową„. Dziś oczywiście idąc z duchem czasu używamy oczywiście profesjonalnych lustrzanek cyfrowych, ale po dziś dzień chętnie wracamy do technik analogowych, włącznie z ręcznym wywoływaniem odbitek (polecam jako szczególną formę upamiętniającą ten szczególny dzień). Dodam, że pracujemy zawsze we dwójkę (dwóch fotografów) wyposażeni w 4 lustrzanki z 8 obiektywami, nie ma zatem mowy o tym aby jakiś moment mógł umknąć naszej uwadze i został nieuwieczniony. Aby sprostać najtrudniejszym wymaganiom zawsze wyposażeni jesteśmy w oświetleniowy zestaw strobingowy, składający się z lamp błyskowych na statywach z parasolkami rozpraszająco-odbijającymi sterowanymi radiowo, dzięki czemu gorsze warunki oświetleniowe nie stanowią dla nas problemu.

    Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »