Fotograf Cieszyn

Fotograf Cieszyn
Link nie działa/spam ?
Wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu!

Dane firmy:

Opis firmy

Wszystko co ciekawe, zabawne i piękne dociera do mnie z prędkością światła. Będąc wcieleniem pełnej optymizmu żywej pasji fotografowania, skryta zasłoną obiektywu, zamieniam się w tworzenie. Mam milion pomysłów na minutę. Myślę szybko i kreatywnie, proponując lawinowo wciąż nowe projekty.

Lokalizacja firmy na mapie:

Podoba cię się ta strona? Zamieść link na swojej stronie www.blog.fotonata.com:

Fotograf Cieszyn

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny netsprint 70 Odwiedziny msnbot 8 Odwiedziny googlebot 44

Ocena firmy:

  • Rekomendacja Katalogu Fotograficznego - jak uzyskać rekomendacje?.

    • Currently 0.00/10

    Ocena: 0.0/10


  • Oceny użytkowników

  • Ocena: 4.5/10 (2 głosów)

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Fotografia Olsztyn - Karolina »

    Zapraszam do obejrzenia mojej galerii fotografii. Znajdują się tutaj przede wszystkim fotografie pejzażu Warmii, a także zabytków Olsztyna. Fotografuję od kilku lat, jednak dopiero od niedawna, fotografia obok gór i muzyki stała się moją pasją.

    Data dodania: 20 07 2009 · szczegóły wpisu »
  • Michał Pałaszewski Portfolio »

    Autorskie portfolio fotograficzne Michała Pałaszewskiego prezentujące nieustannie powiększający się zbiór fotografii tematycznie związanych z wykonywaną pasją. Fotografią cyfrową zajmuję się od kilku lat. Daje ona możliwość pokazania innym świata widzianego z mojego punktu widzenia. Moje fotografie nie są mechaniczną kopią otaczającego świata a jej własną wizją.

    Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
  • Obok nas... »

    Na tej stronie przedstawiłem jedynie małą część swego dorobku i nie wszystkie kategorie stworzeń, które fotografowałem, mają tu swoich przedstawicieli. Te najistotniejsze moim zdaniem, tu się znalazły. Można zatem obejrzeć: motyle, owady, ważki, ptaki, płazy, gady, koniki polne, pająki i inne zwierzęta. Zauroczony Norwegią, postanowiłem także umieścić parę krajobrazów z tego kraju. Choć odstaje to od głównej myśli przewodniej tej fotogalerii. Tworzyłem ją w oparciu (prawie wyłącznie) o fotografie przedstawiające stworzenia występujące jedynie w granicach administracyjnych Torunia. Na szczęście Toruń, to nie tylko gęsta miejska zabudowa, ale także Wisła, łąki, parki, a nawet pola i nieużytki. Procesy urbanistyczne niestety już negatywnie wpłynęły na wielkość tych miejsc, a co najgorsze, nieodwracalnie wyparły wiele gatunków stworzeń na nich występujących.

    Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »