Stron: 987, Oczekujące: 0, Gości online: 78, IP: 5,750, BL: 1,316, PageRank: 3
 • Wystawy fotograficzne

  Internetowy portal fotograficzny - nowinki ze świata fotografii, aktualności, wystawy fotograficzne w twoim mieście, konkursy i warsztaty fotograficzne. Informacje na temat nowego i już używanego sprzętu fotograficznego. Tutaj znajdziesz wszystko co związane z dobrą fotografią. Obszerny katalog obiektywów AF i manualnych wielu renomowanych firm takich jak Tokina, Sigma, Olympus, Canon, Nikon czy Minolta i Sony, katalog aparatów fotograficznych cyfrowych i analogowych, katalog lamp błyskowych oraz ich oceny. Olbrzymia baza linków do stron o fotografii, internetowa giełda fotograficzna, historia fotografii oraz biogramy fotografików polskich. Porady zakupowe. Przegląd fotografii na w Polsce i na świecie. Zapraszamy! ...

  Wystawy fotograficzne
Szkoły i kursy
Katalog Fotograficzny - usługi fotograficzne

TOP 5 stron w katalogu:

Top 10 kategorii:

Linki:

Szkoły i kursy Kategoria: Szkoły i kursy

Szkoły i kursy - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Wystawy fotograficzne

  Wystawy fotograficzne
  Wyświetleń: 13298
  Kliknięć: 558

  Internetowy portal fotograficzny - nowinki ze świata fotografii, aktualności, wystawy fotograficzne w twoim mieście, konkursy i warsztaty fotograficzne. Informacje na temat nowego i już używanego sprzętu fotograficznego. Tutaj znajdziesz wszystko co związane z dobrą fotografią. Obszerny katalog obiektywów AF i manualnych wielu renomowanyc ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Prasa fotograficzna · Podkategoria 1: Magazyny internetowe

  Kategoria 2: Portale fotograficzne · Podkategoria 2: Portale fotograficzne

 • Iskiereczka Mruga Fotografia

  Iskiereczka Mruga Fotografia
  Wyświetleń: 945
  Kliknięć: 10

  Fotografia dziecięca i noworodkowa stała się dla mnie najważniejsza - można powiedzieć, że to mój sztandarowy projekt. Początki nie były łatwe. Sama jestem Mamą, więc pierwszego modela już miałam. Z czasem pojawiło się ich więcej, dzięki dzieciom przyjaciół i znajomych. I tak portfolio się rozwijało - ja miałam zdjęcia i zgodę na publikac ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Szkoły i kursy · Podkategoria 1: Warsztaty fotograficzne

  Kategoria 2: Fotografia reklamowa · Podkategoria 2: Fotografia dla firm

  Kategoria 3: Fotografia ślubna · Podkategoria 3: Studio fotograficzne

 • Klub Fotograficzny FORMATY

  Klub Fotograficzny FORMATY
  Wyświetleń: 881
  Kliknięć: 84

  FORMATY działają na terenie Poznania i Wrocławia od 2001 roku. W swojej ofercie mamy kursy i warsztaty z zakresu fotografii i cyfrowej obróbki obrazu. Stale poszerzamy swoją ofertę! Nasi wykładowcy to zawodowi fotografowie i graficy komputerowi z wieloletnim doświadczeniem, także w nauczaniu. Poza kursami, organizujemy także wystawy fotog ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Towarzystwa i kluby foto · Podkategoria 1: Towarzystwa i kluby foto

  Kategoria 2: Szkoły i kursy · Podkategoria 2: Szkoły i kursy

 • Trójmiejska Szkoła Fotografii

  Trójmiejska Szkoła Fotografii
  Wyświetleń: 775
  Kliknięć: 110

  To zespół policealnych szkół fotograficznych kształcących w oparciu o najnowocześniejsze metody nauczania, kładąc szczególny nacisk na praktyczne zastosowanie wiedzy. Zarówno w ramach sopockiego, jak i bydgoskiego TSF działają dwie szkoły:Szkoła wieczorowa, działająca pod nadzorem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (wpis do rej ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Szkoły i kursy · Podkategoria 1: Szkoły fotograficzne

  Kategoria 2: Szkoły i kursy · Podkategoria 2: Szkoły i kursy

 • Photo Expert

  Photo Expert
  Wyświetleń: 805
  Kliknięć: 42

  Zastanawiasz się czasem dlaczego innym zdjęcia "wychodzą" lepiej niż Tobie? Jak oni robią takie fantastyczne zdjęcia? Przecież Ty też masz "wypasiony" aparat...Mamy dla Ciebie niespodziankę - to nie jest żadna wiedza tajemna. I Ty możesz robić "dobre" zdjęcia używając swojego aparatu (niekoniecznie musi to by ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Szkoły i kursy · Podkategoria 1: Szkoły i kursy

 • Toruńska Szkoła Fotografii

  Toruńska Szkoła Fotografii
  Wyświetleń: 1077
  Kliknięć: 215

  Toruńska Szkoła Fotografii adresowana jest do wszystkich miłośników fotografii chcących rozwijać swoją pasję, czy planujących rozpoczęcie pracy w fotografii zawodowej. Szkoła daje solidne przygotowanie w różnych dziedzinach fotografii zarówno artystycznej jaki i komercyjnej (m.in.: w reklamie, modzie, portrecie, reportażu). Nauka odbywa s ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Szkoły i kursy · Podkategoria 1: Warsztaty fotograficzne

  Kategoria 2: Szkoły i kursy · Podkategoria 2: Szkoły fotograficzne

  Kategoria 3: Szkoły i kursy · Podkategoria 3: Szkoły i kursy

 • BlackBook - szkoła fotografii

  BlackBook - szkoła fotografii
  Wyświetleń: 806
  Kliknięć: 84

  Spotkania w BlackBook są prowadzone od 2003 roku w Gliwicach. Naszym celem jest rozwijanie i kształtowanie wiedzy z zakresu fotografii, niezbędnej teorii i historii, jednak w szczególności nastawieni jesteśmy na doskonalenie praktyki.Uczestnicy warsztatów, z powodzeniem, doskonalą swoje szlify w szkołach fotograficznych we Wrocławiu (Kwad ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Szkoły i kursy · Podkategoria 1: Szkoły i kursy

  Kategoria 2: Szkoły i kursy · Podkategoria 2: Szkoły fotograficzne

 • Nauczymy Cię Fotografować

  Nauczymy Cię Fotografować
  Wyświetleń: 1065
  Kliknięć: 53

  Chcesz robić jeszcze lepsze zdjęcia? Dobrze trafiłeś - zapraszamy Cię do naszego studia na spotkanie z fotografią. W sympatycznej atmosferze nauczysz się tego co jest Ci potrzebne aby fotografowanie sprawiało Ci jeszcze większą przyjemność a Twoje zdjęcia były jeszcze bardziej podziwiane. Otrzymasz niezbędną wiedzę do cieszenia się fotogr ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Szkoły i kursy · Podkategoria 1: Warsztaty fotograficzne

  Kategoria 2: Szkoły i kursy · Podkategoria 2: Szkoły i kursy

 • Kursy Fotografii Lublin

  Kursy Fotografii Lublin
  Wyświetleń: 1018
  Kliknięć: 79

  Kursy fotografii Lublin - szkolenia z zakresu fotografii cyfrowej na kilku poziomach zaawansowania, warsztaty i plenery fotograficzne, kursy stacjonarne, wyjazdowe i wakacyjne organizowane przez Agencję Fotograficzną Linkforma - to profesjonalizm i pasja. ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Szkoły i kursy · Podkategoria 1: Warsztaty fotograficzne

  Kategoria 2: Szkoły i kursy · Podkategoria 2: Szkoły i kursy

 • Warsztaty Fotograficzne

  Warsztaty Fotograficzne
  Wyświetleń: 2552
  Kliknięć: 43

  W fotografii istotne jest nieustanne doskonalenie własnych umiejętności i warsztatu, w czym pomocne jest korzystanie z warsztatów fotograficznych. Zachęcamy do udziału w cyklicznych warsztatach fotograficznych w Gliczarowie Górnym. Warsztaty te prowadzone są przez znanych i cenionych polskich fotografów. Celem warsztatów jest rozwijanie w ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Szkoły i kursy · Podkategoria 1: Szkoły i kursy

  Kategoria 2: Szkoły i kursy · Podkategoria 2: Warsztaty fotograficzne

 • Kurs fotografii

  Kurs fotografii
  Wyświetleń: 1044
  Kliknięć: 179

  Firma TAIDA wykonuje wielokierunkowe projekty fotograficzne, m.in. fotografie przyrody, studyjne, prasowe, sportowe oraz fotoedycje. Zajmujemy się prowadzeniem kursów i warsztatów fotograficznych dla osób prywatnych i firm oraz realizujemy różnorodne zlecenia na indywidualne zapotrzebowania naszych klientów. Wykonujemy także profesjonalne ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Szkoły i kursy · Podkategoria 1: Szkoły fotograficzne